HARROJENI BJONDE/ Rozana Radi bën ndryshimin drastik në pamje (FOTO) - AlpeGossip
HARROJENI BJONDE/ Rozana Radi bën ndryshimin drastik në pamje (FOTO)

HARROJENI BJONDE/ Rozana Radi bën ndryshimin drastik në pamje (FOTO)

Rozana Radi mbetet një nga artistet më të dashura për publikun, këngët e të cilës janë kthyer në hite dhe dëgjohen nga të gjithë.

Prej vitesh Rozana i kishte qëndruar besnike flokëve bjondë, por ditën e sotme artistja ka bërë një ndryshim drastik dhe të papritur.

Në videot e postuara në Instastory, Rozana është shfaqur me flokët e zeza të cilat ashtu si çdo ngjyrë, i shkojnë shumë.

Kujtojmë që Rozanapo angazhohet me programin “Boom”, rubrikën e veçantë “Femzanat”, teksa së fundmi konkurroi dhe në “Kënga Magjike”, me këngën “Kur përfundon një dashuri si kjo e jona”.