“Gjithmonë me sytë nga qielli,” bashkëshortja e Veliaj më elegante se kurrë! (FOTO) – AlpeGossip
“Gjithmonë me sytë nga qielli,” bashkëshortja e Veliaj më elegante se kurrë! (FOTO)

“Gjithmonë me sytë nga qielli,” bashkëshortja e Veliaj më elegante se kurrë! (FOTO)

Bashkëshortja e kryetarit të Bashkisë Erion Veliaj, Ajola Xoxa ka publikuar një foto mjaft të veçantë në rrjete sociale.
Ajo nuk poston shpesh në rrjete sociale por në këtë foto duket mjaft elegante. Krahas saj ajo ka shkruar: “Gjithmonë me sytë nga qielli,”-shkruan Ajola dhe gjithashtu tregon se kjo foto daton në vitin 2017.