MË NË FUND/ Çiljeta dhe Albani nuk fshihen më, bashkë në evente publike! (FOTO) – AlpeGossip
MË NË FUND/ Çiljeta dhe Albani nuk fshihen më, bashkë në evente publike! (FOTO)

MË NË FUND/ Çiljeta dhe Albani nuk fshihen më, bashkë në evente publike! (FOTO)

​Këngëtarja Çiljeta Xhilaga dhe i dashuri i saj futbollisti Alban Hoxha tashmë nuk e fshehin më lidhjen e tyre as në evente publike.
Në koncertin e këngëtarit grek Notis ata ishin të pranishëm Kjo është një nga daljet e rralla të Çiljetës me djalin, me të cilin bashkëjeton, pasi në përgjithësi është mjaft diskrete, por, mesa duket, kësaj here as njëri, as tjetri nuk i kanë rezistuar tundimit për të parë koncertin e Notis Sfakianakis.