NUK E NJOHEM/ Arbana Osmani bën ndryshimin DRASTIK në pamje (FOTO) – AlpeGossip
NUK E NJOHEM/ Arbana Osmani bën ndryshimin DRASTIK në pamje (FOTO)

NUK E NJOHEM/ Arbana Osmani bën ndryshimin DRASTIK në pamje (FOTO)

Arbana Osmani është një ndër moderatoret më të njohura në vendin tonë dhe shumë e pëlqyer nga publiku. Prej vitesh ajo ka drejtuar emisione të ndryshme dhe popullariteti i saj është rritur ndjeshëm. Arbana duket sikur ka qenë gjithnjë bionde ose të paktën kështu e mbajmë mend së fundmi.

Megjithatë moderatorja e njohur ka bërë ndryshimin drastik në pamjen e saj. Ajo i ka kthyer flokët në ngjyrë të zezë dhe pamjen e re e ka publikuar në Instastory, teksa ka pozuar me mikeshën e saj, Xhemi Shehun. Arbana shfaqet duke buzëqeshur ndërkohë që i jep makinës, teksa flokët i ka hedhur pas krahëve.