“FYTYRA SI TAVOLINË SALDIMI”/ Kur fansat i bëjnë VIP-at për “një lek” (FOTO) – AlpeGossip
“FYTYRA SI TAVOLINË SALDIMI”/ Kur fansat i bëjnë VIP-at për “një lek” (FOTO)

“FYTYRA SI TAVOLINË SALDIMI”/ Kur fansat i bëjnë VIP-at për “një lek” (FOTO)

Tashmë kometet me përmbajtje negative dhe ofenduese ndaj fansave janë bërë të përditshme por megjithatë ndryshojnë nga detajet që përfshihen.

Si gjithnjë, vipat zgjedhin të reagojnë ose jo në varësi të përmbajtes së komenteve.

Edhe për ditën e sotme, Alpegossip.al do t’ju njohë me disa prej komenteve negative në fotot e vajzave të famshme të ekranit ashtu si më poshtë:

Roza Lati

Komenti ndaj moderatores për reklmimin e produktit:

Komenti i fanses për foton  e Arilena Ara e cila reklamon veshjen e saj:

View this post on Instagram

@rezartaskifteri

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa) on

(zero pikë për veshjen tënde)

Franceska Jace

View this post on Instagram

Se ju kam merzit içik 🐍

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on

 

/AlpeNews.al