NJË NGA FEMRAT MË SEKSI/ Çiljeta Xhilaga PARA dhe PAS ndërhyrjeve plastike (FOTO) – AlpeGossip
NJË NGA FEMRAT MË SEKSI/ Çiljeta Xhilaga PARA dhe PAS ndërhyrjeve plastike (FOTO)

NJË NGA FEMRAT MË SEKSI/ Çiljeta Xhilaga PARA dhe PAS ndërhyrjeve plastike (FOTO)

Çiljeta Xhilaga është një nga personazhet më të famshme të ekranit shqiptar. Gjithmonë pjesë e muzikës ajo ka ditur të tërheq publikun me hitet e saj të suksesshme.

Përveç talentit të saj si këngëtare, Çiljeta ka qenë gjithmonë dhe shumë e përfolur për shkak të pamjes së saj të jashtme. E megjithëse ajo gjithnjë ka qenë tërheqëse dhe seksi prap ekzistojnë dyshimet se mund të ketë bërë disa ndërhyrje në veten e saj. Kuptohet, përveç zvogëlimit të gjoksit që ajo vetë e ka thënë se do ta bëjë.

Nëse me kujdes shohim disa foto të viteve më parë mund të dallojmë disa ndryshime në fytyrën e këngëtares. Buzët duken më të fryra dhe hunda më e zvogëluar. Edhe pse kur është thënë se ka bërë hundën, Çiljeta e ka mohuar duke thënë se nuk ka çfarë ndërhyrje ti bëjë pasi e ka shumë të vogël, ne vazhdojmë të kemi dyshimet tona. Gjthmonë duke u bazuar në fotot më parë dhe këto tani.

Më poshtë  do të gjeni fotot dhe ju mund ta bëni vetë dallimin.

 

  

 

Gjithsesi, çfarëdo të ketë bërë, Çiljeta do të vazhdojë të mbetet një nga femrat më tërheqëse të showbiz-t shqiptar.

/AlpeGossip.al