SI NË PËRRALLË…/ Kur Zaimina Vasjari i ka mahnitur të gjithë me fotografitë artistike – AlpeGossip
SI NË PËRRALLË…/ Kur Zaimina Vasjari i ka mahnitur të gjithë me fotografitë artistike

SI NË PËRRALLË…/ Kur Zaimina Vasjari i ka mahnitur të gjithë me fotografitë artistike

Zaiminia Vasjari është një ndër vajzat më seksi të showbizit shqiptar e që kohët e fundit është bërë nënë për herë të parë.

Ajo është bërë e njohur për të gjithë shqiptarët si këngëtare, profesion të cilin e ka lënë pas dore kohët e fundit.

Zaiminën e kemi parë mjaft të përkushtuar ndaj biznesit të saj dhe vogëlushes dukee kaluar kështu muzikën në plan të dytër.

Përmes Instagramit, Zaimina na ka njohur edhe me një pasion tjetër të saj, arkitekturën. Nuk e dihet nëse do i përkushtohet por me siguri do na njoftojë përmes rrjeteve sociale ku është mjaft aktive.

Zaimina i ka habitur të gjithë me disa sete fotografike që duken përrallore. Herë me vajzën e herë me modele të vogëla, ajo i ka kënaqur të gjithë me postimet e saj.

Ambjenti është i mrekullueshëm e më s1% shumti preferon natyrë, veshja është magjike dhe bukuria shtohet akoma më shumë nga vogëlushet.

Foto më e pëlqyer rezulton të jetë ajo me vogëlushen e saj, Khloe…

Zaimina me vajzën e saj Khloe:

/AlpeNews.al