“DASHURIA ËSHTË NË AJËR”/ Nga dhuratat e deri tek urimet, si i gjeti Shën Valentini VIP-at… (FOTO) – AlpeGossip
“DASHURIA ËSHTË NË AJËR”/ Nga dhuratat e deri tek urimet, si i gjeti Shën Valentini VIP-at… (FOTO)

“DASHURIA ËSHTË NË AJËR”/ Nga dhuratat e deri tek urimet, si i gjeti Shën Valentini VIP-at… (FOTO)

Sot data shënon 14 shkurt dhe njerëzit në gjithë botën festojnë, ditën e dashurisëe cila mban emrin “Shën Valentini”.

Edhe në Shqipëri kanë nisur festimet, dhe pa dyshim mund të themi se “dashuria është në ajër”.

Rrjetet sociale janë të tejmbushura me urime në lidhje me festën, fotot e dhuratave të para të marra apo edhe me ata persona të cilët i ka zënë “single” e me pak humor mundohen të tregojnë për gjendjen e tyre shpirtërore.

Edhe vipat nuk kanë nguruar aspak të tregojnë se si i ka gjetur festa këtë vit, single apo në marrëdhënie e të rrethuar me plot dhurata.

Dikush tregon se enede nuk e ka gjetur shpirtin binjak, dikush tjetër i ka dhënë fund lidhjes apo martesës vetëm disa ditë më parë e në fund ata që i bëjnë zili të gjithëve me dhuratat e marra apo urimet super speciale nga të dashurit e tyre.

Megjithatë, vipat ende duhet ta kuptojnë se Shën Valentini përfshin të gjitha format e dashurisë e prandaj nuk duhet të mërziten se janë “single” por sot më shumë se kurrë tu shprehin dashurinë shoqërisë dhe familjes!

Cozman

Ronela Hajati

Jul Deda

Aurela Gace

Ramush Haradinaj dhe bashkëshortja Anita

Stine, disa ditë pas ndarjes nga bashkëshortja:

View this post on Instagram

Me and my words …4 today ✍️📕

A post shared by Stine🀄️ (@stine_records) on

Luana Vjollca uron Shën Valentinin me një look të ri:

View this post on Instagram

Afer ty met pas.. krejt i kisha fal. Happy Valentines Day !

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Flor Mumajesi e kujton kështu dashurinë e vërtetë:

View this post on Instagram

Per ata qe duan vertet jo vetem nje dite, jo vetem sot….

A post shared by Flori Mumajesi (@iamflorimumajesi) on

Fatma dhe Alfio në një video kushtuar festës:

Bleona Qerreti lakuriq në “jakuzzi” uron për Shën Valentinin:

Lori Hoxha dhe urimi i nipit të saj:

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku

/AlpeNews.al