“PUTHUNI ME PERSONIN QË DONI”/ Rita Ora ka një mesazh për këtë Shën Valentin (FOTO) – AlpeGossip
“PUTHUNI ME PERSONIN QË DONI”/ Rita Ora ka një mesazh për këtë Shën Valentin (FOTO)

“PUTHUNI ME PERSONIN QË DONI”/ Rita Ora ka një mesazh për këtë Shën Valentin (FOTO)

Dita e Shën Valentinit festohet në të gjithë botën.

Dhe të shumta kanë qenë mesazhet e dërguara nga të famshmit në ditën e të dashuruarve.

Mes tyre është edhe këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora.

“Puthuni me personin që doni sot. Gëzuar Shën Valentinin”-shkroi Rita, ndërsa publikoni edhe një foto ku në bluzën e saj shihen dy persona duke u puthur.