NË PËRVJETORIN E MARTESËS/ Vip-at shpërthejnë në dedikime prekëse: Nga Ermal Mamaqi tek Elia Zaharia (FOTO) – AlpeGossip
NË PËRVJETORIN E MARTESËS/ Vip-at shpërthejnë në dedikime prekëse: Nga Ermal Mamaqi tek Elia Zaharia (FOTO)

NË PËRVJETORIN E MARTESËS/ Vip-at shpërthejnë në dedikime prekëse: Nga Ermal Mamaqi tek Elia Zaharia (FOTO)

Jo vetëm femrat por edhe meshkujt e njohur të ekranit  në përvjetorin e martesës përveç dhuratave kanë zgjedhur të urojnë edhe me fjalë emocionuese partneren.

Me anë të luleve  dhe fotove të  të papublikuara  ata kanë zgjedhur edhe disa rreshta kur përshkruajn ndjenjat e tyre. Së fundmi ata kanë zgjedhur ti bëjn publike momentete  tyre personale ku me anë të një postimi na kanë treguar se festojnë përvjetorin e martesës apo njohjes.

Ja disa nga vip-at që uruan publikisht partnerin për përvjetorin e martesës.

Ermal Fejzullahu

Linda Halimi

Neda Balluku

Emina Cunmulaj

Vedat Ademi

Elia Zaharia

Ermal Mamaqi

Andrra Destani

AlpeNews.al