U thanë se janë ndarë, Majk dhe Melita kapen mat, foto që s’do donin të publikohej – AlpeGossip
U thanë se janë ndarë, Majk dhe Melita kapen mat, foto që s’do donin të publikohej

U thanë se janë ndarë, Majk dhe Melita kapen mat, foto që s’do donin të publikohej

Pak ditë më parë portalet u pushtuan nga lajmi se Majk është ndarë nga Melita Nushi, fashion blogger-ja dhe vajza e një deputeti, me të cilën është fotografuar.

 

Por siç duket kjo nuk është e vërtet dhe ndonëse reperi nuk flet për këtë pjesë, është dashur sërish një foto për ta vërtetuar këtë.

Ka qenë një fans i Majkut që ka postuar foton e reperit dhe Melitës, duke i dhënë fund thashethemeve për ndarje.

Në foto dyshja janë duke ngrënë në një restorant teksa Melita shfaqet pa makeup, foto që me siguri ata nuk do donin të publikohej.