VËMENDJE VAJZA/ Ja dy mënyrat më “COOL” si ta kombinoni pulovrën “oversize” (FOTO) – AlpeGossip
VËMENDJE VAJZA/ Ja dy mënyrat më “COOL” si ta kombinoni pulovrën “oversize” (FOTO)

VËMENDJE VAJZA/ Ja dy mënyrat më “COOL” si ta kombinoni pulovrën “oversize” (FOTO)

Trikot e thurura të gjata kanë qenë ndër më të preferuarat kohët e fundit. Ato kombinojnë me shumë gjëra, janë të rehatshme dhe ju bëjnë të dukeni me stil.

Në fakt ka dy truke si t’i vishnit golfet, në varësi të mënyrës që doni të paraqiteni.

Për një pamje më të hijshme, mund ta vishni me një palë streçe lëkure, një çantë me rrip të gjatë dhe çizme deri te kyçi.

Ndërsa mundësia tjetër është për një pamje më sportive: Kombinojeni me një palë pantallona të gjera dhe atlete “Converse”.