MEGA HITI/ Tayna dhe Mozzik publikojnë këngën e re (FOTO+VIDEO) - AlpeGossip
MEGA HITI/ Tayna dhe Mozzik publikojnë këngën e re (FOTO+VIDEO)

MEGA HITI/ Tayna dhe Mozzik publikojnë këngën e re (FOTO+VIDEO)

Ditën e sotme më në fund është publikuar zyrtarisht kënga e re e Taynës dhe Mozzikut. Dyshja u detyrua ta publikojë më herë se ç’kishin parashikuar videoklipin pasi së fundmi kënga e tyre bëri xhiron e rrjetit.

“Edhe ti” mban titullin kënga që është pëlqyer shumë nga publiku. Kënga vjen me një videoklip ku Tayna e Mozzik shfaqen duke kënduar e kërcyer së bashku, në ambiente luksoze, me makina të shtrenjta, të veshur me të bardha.

Vetëm pak pas publikimit projekti ka arritur 100 mijë shikime në Youtube dhe pritet që shumë shpejt të kapë milionin.