HARRUAN BURRAT DHE FËMIJËT/ Këto janë vip-et që janë të çmendura pas jetës së natës: Nga Aulona…(FOTO) – AlpeGossip
HARRUAN BURRAT DHE FËMIJËT/ Këto janë vip-et që janë të çmendura pas jetës së natës: Nga Aulona…(FOTO)

HARRUAN BURRAT DHE FËMIJËT/ Këto janë vip-et që janë të çmendura pas jetës së natës: Nga Aulona…(FOTO)

Jeta e natës duket se është një ndër të preferuarat për vip-at, ku disa prej tyre e frekuentojnë shpesh.

Me një vëzhgim të vogël në rrjetet sociale “Instagram”, na tërhoqën vëmendjen disa prej vajzave  më seksi të ekranit të cilat janë të tërbuara për festa “të çmendura”.

Vajzat janë shumë aktive në llogarinë e tyre ku ndajnë gjithmonë momente nga daljet në orët e vona me shoqërin. Me sa shohim së fundmi argëtimet e shfrenuara janë kthyer në të preferuarate  vip-ave ku nuk pyesin për moshën apo se janë familjare.

Ne iu njohim me disa prej femrave më aktive në daljet në orët e vona.

Roza Lati

Aulona Musta

Lori Hoxha

Einxhel Shkira

Anna Lika

Fjolla Morina

AlpeNews.al