“Ka mamin pastruese”/ Gerta e BB i kthehet Desarës: Mamaja ime ka 8 vite që ka vdekur, cop injoranteje… – AlpeGossip
“Ka mamin pastruese”/ Gerta e BB i kthehet Desarës: Mamaja ime ka 8 vite që ka vdekur, cop injoranteje…

“Ka mamin pastruese”/ Gerta e BB i kthehet Desarës: Mamaja ime ka 8 vite që ka vdekur, cop injoranteje…

Ka ngjallur shumë polemika video që ka qarkulluar së fundmi në rrjete sociale ku shfaqet Roza Lati dhe Dasara Karaiskaj gjatë një interviste teksa pastruesja del para kamerave e gazetaret i thonë: “Do mbylli turnin ajo”.

Gerta e Big Brother 9 pasi ka parë këtë video postoi sot një status ku i quante kurva Dasarën dhe Rozën. “Nëse i besdisi kjo grua e ju prishi silikonin e bukur para kamerës, të ishin çuar t’ja kishin marrë fshesën nga dora e të pastronin vendin më shpejt! Këto i quaj tamam kurva! Shkofshi në djall të dyja”, shkruante ndër të tjera Gerta.

Pas statusit të ish-banores, reagoi Dasara e cila shkruante për Gertën: “Unë mendoj që kjo e indinjuara e ka mamin pastruese per vete prandaj”.

Gerta ka postuar sërish një status në Instastory ku shkruan se mamaja e saj ka 8 vite që ka vdekur dhe e quan Dasarën injorante. “Dasara pervecse la nam ne te gjithe Shqiperine duke ofenduar nje grua punetore po flet edhe per mamane time e profesionin e saj, nderkohe qe mamaja ime ka 8 vite qe ka vdekur! Se di domethene ca duhet te them me shume se kaq per kete cop injorante”, shkruan Gerta.