“SA MË KA MARRË MALLI”/ Iliri përlotet teksa dëgjon këngën e… (FOTO) – AlpeGossip
“SA MË KA MARRË MALLI”/ Iliri përlotet teksa dëgjon këngën e… (FOTO)

“SA MË KA MARRË MALLI”/ Iliri përlotet teksa dëgjon këngën e… (FOTO)

Ilir Shaqiri është përlotur ditën e sotme dhe shkak është bërë kënga që ishte në sfond brenda në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Është fjala për këngën “A te” të këngëtarit të famshëm italian, Jovanotti. Këngën në fjalë ia këndoi vajza e tij, Emily, kur hyri në shtëpinë më të famshme në Shqipëri për ta surprizuar

E duket se sa herë e dëgjon këtë këngë, balerini i njohur emocionohet dhe nuk i mban dot lotët. Pasi mbaroi kënga Iliri dëgjohet që thotë “sa më ka marrë malli”.

“Sa më ka marrë malli”/ Iliri përlotet teksa

“Sa më ka marrë malli”/ Iliri përlotet teksa