“JEPI GAZ, ME NJË DJALË”/ Banorët ngacmojnë Einxhel dhe Dj Dagz që shkuan te suita – AlpeGossip
“JEPI GAZ, ME NJË DJALË”/ Banorët ngacmojnë Einxhel dhe Dj Dagz që shkuan te suita

“JEPI GAZ, ME NJË DJALË”/ Banorët ngacmojnë Einxhel dhe Dj Dagz që shkuan te suita

Mbrëmjen e djeshme Einxhel dhe Dj Dagz vendosën që të shkonin sërish te suita e vendosur brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”. E teksa po largoheshin nga tavolina që ishte e vendosur jashtë në oborr, banorët e tjerë nisën duke i ngacmuar.

Iliri i thotë Arbërit “jepi gaz” e nga ana tjetër ia pret Xheisara duke thënë: “Me një djalë”.

 

Biseda me banorëve:

Xheisara: O yll bote ti mundesh me marrë ça të dojë shpirti jot

Dagz: Einxhel?

Xheisara: Jo, Einxhel jo

Iliri: Ej jepi gaz

Dagz: Qysh mos me i dhënë o Ilir

Iliri: Për hajër ishalla

Xheisara: Me një djalë

Einxhel: Zemra nuk e kemi lënë për këtu ta nisim

Xheisara: Mirë moj se nuk i dihet

Einxhel: Nuk kam ndërmend t’i bëj konkurrencë Channel X

Iliri: Einxhel, mos harro kush je

Einxhel: Nuk e harroj në asnjë moment