AMELI ËSHTË NJË VAJZË E VOGËL/ Miriami tregon me këto pamje si kujdeset ajo për vëllain e saj – AlpeGossip
AMELI ËSHTË NJË VAJZË E VOGËL/ Miriami tregon me këto pamje si kujdeset ajo për vëllain e saj

AMELI ËSHTË NJË VAJZË E VOGËL/ Miriami tregon me këto pamje si kujdeset ajo për vëllain e saj

Miriam Cani ka ndarë me ndjekësit video të ndryshme në llogarinë e saj në ‘Instagram’ duke treguar se më i vogli i shtëpisë, Duam rritet dita ditës. Së fundmi këngëtarja ta publikuar një video ku shihet se është Ameli ajo që shëtit vëllain dhe shtyn karrocën e tij. Siç kuptohet Ameli nuk është më një vajzë e vogël, por arrin me sukses të kujdeset për Duaam.

Miriami dhe Albani duhet të jenë shumë të lumtur për këtë fakt, e me siguri dyshja me zor po presin që Duam dhe Ameli të shëtisin dorë për dore krah njëri-tjetrit.