FORTUNA KINEZE NË “D&G”/ Ironizon Olti Curri: Stefano ka dashurinë e miqve shqiptarë (FOTO) – AlpeGossip
FORTUNA KINEZE NË “D&G”/ Ironizon Olti Curri: Stefano ka dashurinë e miqve shqiptarë (FOTO)

FORTUNA KINEZE NË “D&G”/ Ironizon Olti Curri: Stefano ka dashurinë e miqve shqiptarë (FOTO)

Shtëpia e modës “Dolce & Gabbana” po kalon disa periudha të këqija për shkak të një incidenti të ndodhur në Instagram ku përfaqësuesit e saj talleshin me kulturën kineze.

Si rrjedhim kinezët po hakmerren ndaj tyre duke braktisur blerjet madje edhe duke publikuar video në Instagram teksa presin me gërshërë veshjet e kësaj marke.

Edhe Olti Curri ka analizuar këtë situatë madje duke ironizuar se Stefano ka mbështetjen e miqve të tij shqiptarë meqëse e më parë ka punuar me Aurela Hoxhën, Armina Mevlanin dhe Endrit Mertirin.