LAJME TË BUKURA/ Ish-moderatori i njohur po bëhet sërish baba (FOTO) – AlpeGossip
LAJME TË BUKURA/ Ish-moderatori i njohur po bëhet sërish baba (FOTO)

LAJME TË BUKURA/ Ish-moderatori i njohur po bëhet sërish baba (FOTO)

Ish moderatori Meti Alshiqi dhe bashkëshortja e tij, Blerta po bëhen  prindër për herë të dytë.

Lajmin e ka konfirmuar kjo e fundit me një fotografi nga javët e fundit të pritjes së ëmbël.

Blerta nuk ka treguar nëse së shpejti vjen një motër apo një vëlla për Liorën.

Ndryshe, çifti jetojnë prej kohësh në Suedi duke bërë që të lënë anash gjithçka nga jeta dhe angazhimet në Kosovë.