“PSE NUK E KE VËNË KRYQIN E BABËS?” Kiara heq sërish varësen që i dhuroi Luizi: Nuk më shkonte, të lutem se kam… – AlpeGossip
“PSE NUK E KE VËNË KRYQIN E BABËS?” Kiara heq sërish varësen që i dhuroi Luizi: Nuk më shkonte, të lutem se kam…

“PSE NUK E KE VËNË KRYQIN E BABËS?” Kiara heq sërish varësen që i dhuroi Luizi: Nuk më shkonte, të lutem se kam…

Varësja që Luizi i ka dhuruar Kiarës duket se shpesh bëhet temë bisede mes tye.

Mbrëmjen e djeshme Kiara e kishte hequr teksa kjo gjë i ka rënë në sy Luizit.

Teksa e pyeti se pse e kishte hequr varësen, Kiara me ftohtësi u shpreh se nuk i shkonte me veshjen dhe ndaj nuk po e mbante gjatë spektaklit.

Pjesë nga biseda:

Luizi: Pse nuk e ke vënë kryqin e babës?

Kiara: Po nuk shkonte me veshjen

Luizi: Pse moj Kiarë, ajo shkon me gjithçka

Kiara: Të lutem Luiz se kam shumë stres, te lutem