Gazetari turk sulmon aktoret: Serenay dhe Meryem, shkuan pa ftesa në Kanë, vetëm për foto – AlpeGossip
Gazetari turk sulmon aktoret: Serenay dhe Meryem, shkuan pa ftesa në Kanë, vetëm për foto

Gazetari turk sulmon aktoret: Serenay dhe Meryem, shkuan pa ftesa në Kanë, vetëm për foto

Aktoret turke Serenay Sarikaya dhe Meryem Uzerli janë akuzuar nga gazetari turk Cengiz Semercioğlu se kanë shkuar të paftuara në festivalin e filmit në Kanë.

“Serenay Sarıkaya dhe Meryem Uzerli ishin në cepin e tapetit të kuq në Kanë, shkrepën disa foto për në rrjetet sociale pasi askush nuk i njeh dy aktoret në Francë” – shkruan gazetari turk.

Por “CNNturk” u ka dalë në mbrotje dy aktoreve turke,e thekson se kanë qenë të ftuara eksluzive të Magnum.

 

“Si? Dy gra të bukura dhe ambicioze, qëndruan në derë? Jo! Serenay ishte e ftuar ekluzive e Bella Hadid dhe stilistit Alexandër Wang” – shkruan “Cnnturk”.

Media turke thekson se këto aktore janë tejet të talentuara dhe filmat e serialet e tyre është parë nga e gjithë bota, ndaj duhet t’i mbajmë në pëllëmbë të dorës.