“Mamiii më ndihmo!” Bëhuni gati të futeni në botën e Ronelës: BOSSE, skena HOT dhe… (VIDEO) – AlpeGossip
“Mamiii më ndihmo!” Bëhuni gati të futeni në botën e Ronelës: BOSSE, skena HOT dhe… (VIDEO)

“Mamiii më ndihmo!” Bëhuni gati të futeni në botën e Ronelës: BOSSE, skena HOT dhe… (VIDEO)

Ronela Hajati na la pa fjalë me klipin e ri…

Më në fund Ronela publikoi videoklipin e shumëpërfolur “Maje men”. Këngëtarja kishte kohë që na paralajmëronte se diçka e madhe po vinte dhe kishte të drejtë. Ky projekt nuk është thjesht një videoklip por një film me vete. Ndaj sapo ta shihni do futeni në një ‘botë’ tjetër, në atë të Ronelës.

Teksi është shkruar nga vetë Hajati dhe bashkëpunëtoret e saj kanë qenë te shume, duke përmendur stilistin e famshëm, Niko Komani apo grimierja e mirënjohur, Sageri. Titulli është menduar shumë mirë “Maje Men” dhe të gjithë do e mbajmë mend këtë projekt të Ronelës, pasi shihet të jetë i realizuar deri në detajet më të vogla.