POZON ME BIKINI TË KUQE NË TUALET/ Ermal Mamaqi ironizon Kejvinën: Hallall…(FOTO) – AlpeGossip
POZON ME BIKINI TË KUQE NË TUALET/ Ermal Mamaqi ironizon Kejvinën: Hallall…(FOTO)

POZON ME BIKINI TË KUQE NË TUALET/ Ermal Mamaqi ironizon Kejvinën: Hallall…(FOTO)

Kejvina Kthella dita ditës bëhet më e rrezikshme.
Pasi ekspozoi gjoksin e saj të frikshëm në përmasa, tashmë modelja pozon e veshur me bikini të kuqe dhe pamja e saj është mjaft e nxehtë.

‘Më vendos në listën e dëshirave’ shkruan ajo krah fotos. Por pa komentuar nuk mund te rintë Ermal Mamaqi.

‘Hallall, puno ne ktej nga Babruja’ shkruan ai në komentin e tij. Kjo foto ka zgjuar mjaft reagime nga fansat e saj.