PROGRAMI MË I RI NË “TOP CHANNEL”/ Fjoralba Ponari zbulon datën kur do të fillojë “E diell” (FOTO) – AlpeGossip
PROGRAMI MË I RI NË “TOP CHANNEL”/ Fjoralba Ponari zbulon datën kur do të fillojë “E diell” (FOTO)

PROGRAMI MË I RI NË “TOP CHANNEL”/ Fjoralba Ponari zbulon datën kur do të fillojë “E diell” (FOTO)

Moderatorja simpatike, Fjoralba Ponari ka zgjedhur t’i përgjigjet pyetjeve të ndjekësve në ‘Instagram’. Mes komplimenteve të ndryshme dhe pyetjeve, ra në sy interesimi i ndjekësve të saj për datën kur do të fillojë “E diell” dhe kush do të jetë pjesë e programit. ‘27 janar. Emra pastaj mbart shumë’, ishte kjo përgjigja që zbuloi datën e nisjes së programit të së dielës në ‘Top Channel’.

Kujtojmë se Fjoralba ka zbuluar më herët që do të jetë pjesë e “E diell” me një rubrikë që i dedikohet fëmijëve. Bukuroshja e ekranit e nisi karrierën si moderatore me eksperiencën në “Voice room” dhe më tej me “Procesi sportiv”.