A e dini sa kushtoi veshja e Lori Hoxhës në natën e çmimeve ‘Oscar’… (FOTO) – AlpeGossip
A e dini sa kushtoi veshja e Lori Hoxhës në natën e çmimeve ‘Oscar’… (FOTO)

A e dini sa kushtoi veshja e Lori Hoxhës në natën e çmimeve ‘Oscar’… (FOTO)

Nëse ka diçka që nuk i ka munguar asnjëherë trashëgimtares së Top Medias, është finesa.
Lori Hoxha në çdo dalje të saj publike apo postimet në rrjetet sociale kujdeset të mos ketë asnjë mangësi.

Edhe në daljen e saj gjatë mbrëmjes maratonëtë ndarjes së çmimeve ‘Oscar’ Lori ka mahnitur me veshjen e saj.

E gjitha me të bardha dhe të zgjedhura me mjaft shije. Por a e dini sa ka kushtuar e gjitha veshja e saj…Vetëm këpucët Lou Boutin kanë kushtuar 545 Euro, ndërsa Fundi me pula 300 Euro dhe bluza që mbante veshur 320Euro.