Këngëtarja shqiptare për pak sa nuk përplaset nga makina, rrëfen tmerrin në Instagram (FOTO) - AlpeGossip
Këngëtarja shqiptare për pak sa nuk përplaset nga makina, rrëfen tmerrin në Instagram (FOTO)

Këngëtarja shqiptare për pak sa nuk përplaset nga makina, rrëfen tmerrin në Instagram (FOTO)

Përpos postimeve të shumta në Instagram për pjesëmarrjen në Grammys, Bebe Rexha ka ndarë me ndjekësit edhe tmerrin që përjetoi dje.

Këngëtaren për pak nuk e ka shtypur një taksi në aeroport, por që pë fat të mirë ka arritur të reagojë në momentin e duhur.

‘Thuajse u përplasa nga një taksi sot në aeroport, teksa kaloja në rrugën e këmbësorëve. Po shikoja që të sigurohesha që nuk po vinin makina të tjera drejt meje dhe ai u bë i paduruar dhe erdhi vetëm një hap larg meje me qëllim. Kështu, mora çantën time të rëndë YSL dhe e godita makinën e tij. Isha kaq e trembur dhe e inatosur. Por duhet të bëj kujdes me nervat’, tha këngëtarja.