Pasi Saimir Tahiri FITOI lirinë, e shoqja publikon FOTO në rrjete sociale: Jo thjesht nga ne të tre... - AlpeGossip
Pasi Saimir Tahiri FITOI lirinë, e shoqja publikon FOTO në rrjete sociale: Jo thjesht nga ne të tre…

Pasi Saimir Tahiri FITOI lirinë, e shoqja publikon FOTO në rrjete sociale: Jo thjesht nga ne të tre…

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, edhe pse është nën hetim ai arriti që të fitonte lirinë, pas vendimit nga Gjykata e Apelit të Krimeve të Rënda.

Tahiri në fillim i vendos në arrest shtëpie, pas vendimit të shkallës së parë, por me apelimin e vendimit ai u la sërish i lirë.

Familja Tahiri duket se po shijon lirinë e kryefamiljarit, pasi e shoqja Fatlinda Berisha, Saimir Tahiri dhe djali i tyre shihen në natyrë. “Jo thjesht ne të tre”- shkruan krah fotos bashkëshortja e Tahirit.

E shtuna i gjetur të relaksuar e në shoqërinë e njëri-tjetrit, larg seancave gjyqësore dhe zullumeve politike, e ndërsa Tahiri ka vendosur t’i kushtojë kohën maksimale djalit të tij dhe bashkëshortes.