VJESHTË 2018/ Çdo pamje Make-up që duhet të shikoni nga pasarelat e ikonave të modës... (FOTO) - AlpeGossip
VJESHTË 2018/ Çdo pamje Make-up që duhet të shikoni nga pasarelat e ikonave të modës… (FOTO)

VJESHTË 2018/ Çdo pamje Make-up që duhet të shikoni nga pasarelat e ikonave të modës… (FOTO)

Teksa vjeshta po afrohet ne po shohim përsëri nga pasarelat e modës për tu prezantuar me disa nga trendet më të mëdhaja që do të shohim.

Nga vija e buzëve, tek buzët ombre, gurat Swarovski.

Shikoni përmbledhjen më poshtë për të gjitha trendet që duhet ti keni në listën dhe radarin tuaj.

Anna Sui

Dior

Christian Siriano

Prada

Giambattista Valli

Dries Van Noten


Emporio Armani

Self Portrait


Carolina Herrera

Akris

Marc Jacobs

Alice + Olivia

Oscar de la Renta

Tibi

Sies Marjan

Chromat


Jill Stuart

Brandon Maxwell

Cushnie Et Ochs

Carmen Marc Valvo

Alexander Wang


Jason Wu

Adam Selman

Tom Ford

Jeremy Scott

Kate Spade

Ulla Johnson

Tadashi Shoji

Noon by Noor

Pamella Roland