ORIOLA MARASHI “GUXON” PARA FANSAVE/ Modelja seksi shfaqet pa make-up (FOTO) – AlpeGossip
ORIOLA MARASHI “GUXON” PARA FANSAVE/ Modelja seksi shfaqet pa make-up (FOTO)

ORIOLA MARASHI “GUXON” PARA FANSAVE/ Modelja seksi shfaqet pa make-up (FOTO)

Oriola Marashi është një nga emrat më të përfolur në showbizin shqiptar.

Modelja seksi përflitet shpesh për format e saj të rrumbullakosura. Ajo ia del gjithmonë që ta mbajë vëmendjen e publikut të mbërthyer pas saj.

Në fotot e saj në Instagram, Oriola shfaqet gjithmonë e kuruar dhe shumë joshëse. Mirëpo së fundmi modelja ka guxuar dhe ka publikuar një foto “ujë dhe sapun”.

“Pa make up,”-shkruan Oriola krahas fotos.