“300 spartanët apo 300 romanët?!” Ish-banorja e Big Brother bën “gafën” në publik (FOTO) – AlpeGossip
“300 spartanët apo 300 romanët?!” Ish-banorja e Big Brother bën “gafën” në publik (FOTO)

“300 spartanët apo 300 romanët?!” Ish-banorja e Big Brother bën “gafën” në publik (FOTO)

Edhe të famshmit gabojnë ashtu si të gjithë njerëzit normal.

Kur bëhet fjalë për të arritur shkëlqimin në Instagram duhet patur edhe pak kujdes pasi ndonjëherë një detaj i vogël mund të uli shumë pikë.

Një rast i tillë i ka ndodhur edhe ish-banores së Big Brother, Armela Hyseni e cila ka postuar një foto në Insta por ka qenë përshkrimi i fotos ai që ka sjellë reagimin e një fansi që ka vendosur ta korigjojë paksa për idenë që ndoshta Armela ka dashur të shprehë.

Në përshkrimin e fotos, Armela ka shkruar: “I keep it 300 like the Romans” po a ishin vërtet Roman ata të famshmit që ishin 300?

Fansi mesa duket e ka kapur paksa idenë dhe ka komentuar: “300 were the Greeks”.

Të jetë ngatërruar me vërtet Armela apo ndoshta e ka bërë këtë lëvizje thjesht për të shkaktuar të qeshura?

Gjykojeni si të doni ama që janë 300 është e sigurt.