Noizy i tha e ke ballin si shpull, Oriola Marashi nuk ia kursen, e thumbon për…(FOTO) – AlpeGossip
Noizy i tha e ke ballin si shpull, Oriola Marashi nuk ia kursen, e thumbon për…(FOTO)

Noizy i tha e ke ballin si shpull, Oriola Marashi nuk ia kursen, e thumbon për…(FOTO)

Noizy dhe Oriola Marashi janë dy personazhe tipike që nuk i kursejnë ngacmimet ndaj njëri-tjetrit në rrjetet sociale dhe sidomos në Instagram.

Ditën e djeshme ishte modelja e cila publikoi një foto në Insta dhe miku i saj i la një koment jo dhe aq pozitiv duke marrë parasysh faktin se Oriola kishe realizuar një foto goxha të arrirë.

“Balli jot si shpull” shkruante Noizy në komentin e tij dhe mesa duket modelja nuk ia ka përtuar duke reaguar me anë të një komenti që e ka “thumbuar” reperin.

Nuk ka dashur dhe shumë kohë ku të thumboj dhe Orjola “Kush foli ti që e ke kokën si shpatull”,  në reagimin e saj në Instagram.