Modelja e njohur shqiptare i shtangu të gjithë: Producentët më ngacmojnë seksualisht… (VIDEO) – AlpeGossip
Modelja e njohur shqiptare i shtangu të gjithë: Producentët më ngacmojnë seksualisht… (VIDEO)

Modelja e njohur shqiptare i shtangu të gjithë: Producentët më ngacmojnë seksualisht… (VIDEO)

Nuk kanë qenë të pakta rastet e ngacmimeve seksuale në botën e showbizit, por jo gjithmonë personazhet i thonë publikisht.

Por modelja Sara Muka nuk e ka pasur problem të pranojë diçka të tillë. Në emisionin KafeIN, Sara Muka pranoi “thashethemin” se shpeshherë e kanë mërzitur polemikat e shumta në lidhje me këtë aspekt.

“Është e vërtetë që na ngacmojnë, madje dhe producentët, por ne duam thjesht të realizojmë ëndrrën tonë”, u shpreh modelja.

KafeIN

"Na ngacmojnë seksualisht producentët”, modelja tregon realitetin e hidhur

Gepostet von INtv Albania am Donnerstag, 21. Juni 2018