Sot është nënë e dy fëmijëve, por shikoni si ka qenë fëmijë Amarda Toska (FOTO) – AlpeGossip
Sot është nënë e dy fëmijëve, por shikoni si ka qenë fëmijë Amarda Toska (FOTO)

Sot është nënë e dy fëmijëve, por shikoni si ka qenë fëmijë Amarda Toska (FOTO)

Padyshim Amarda Toska është një ndër moderatoret më të bukura dhe të pëlyera nga publiku shqiptar. Sot është nënë e dy fëmijëve, Joelit dhe Sia-s. Të gjithë e njohin edhe si bashkëshortja e moderatorit të famshëm, Ermal Mamaqi.

Sot në emisinin “Fun Day” me moderatoren Fatma Methasanin në rubrikën ‘Dikur dhe Sot’ është sjellë në vëmendje fëmijëria e Amit dhe ju mund ta shihni si dukej në foton më poshtë. E qeshura karakteristike e saj jep shkëlqimin e duhur fotos dhe duhet thënë se dukej shumë e bukur edhe në ato kohë.