SYTË TEK PANTOLLONAT/ Fansat kapin detajin e sikletshëm në foton e Capital T – AlpeGossip
SYTË TEK PANTOLLONAT/ Fansat kapin detajin e sikletshëm në foton e Capital T

SYTË TEK PANTOLLONAT/ Fansat kapin detajin e sikletshëm në foton e Capital T

Capital T është padyshim një nga reperët më të suksesshëm në tregun muzikor shqiptar, këngët e tij janë kthyer në hite dhe fansat sidomos vajzat çmenden pas tij.

Së fundmi Capital T ka postuar një foto nga pushimet ku tregon muskujt e barkut teksa pozon buzë pishinës, mirëpo fansat kanë vënë re një detaj tjetër.

“Kapo tu paska çuar”, i shkruan një fanse. “Çka të qenka çuar ni gjo npantallona”, shkruan një tjetër.

Reperi ka vendosur të mos u përgjigjet këtyre komenteve të shumta.