TAYNA LÊ THATË SHOQEN E NGUSHTË LOREDANËN/ Sjell këngën e re me Mozzikun – AlpeGossip
TAYNA LÊ THATË SHOQEN E NGUSHTË LOREDANËN/ Sjell këngën e re me Mozzikun

TAYNA LÊ THATË SHOQEN E NGUSHTË LOREDANËN/ Sjell këngën e re me Mozzikun

Tayna mbylli një vit plot me suksese në muzikë dhe kështu duket se do e vazhdojë edhe vitin e ardhshëm. Reperja ka gati këngën e re dhe do jetë në bashkëpunim me Mozzikun. Ka qenë vetë Mozzik që e ka zbuluar këtë me një koment në foton e fundit të Taynës. ”

“Edhe e lamë mos t’i publikojmë veshjet e klipit njëherë bre”, komentoi Mozzik ndërsa Tayna ia ktheu: “Kënga spekulueshëm”.

Kënga pritet të publikohet në fillim të 2020-ës. Por ndërkohë kujtojmë që pak kohë më parë u përfol se Tayna po bashkëpunonte edhe me shoqen e ngushtë, Loredanën. Ky lajm nuk u konfirmua nga asnjëra prej repereve, por ndoshta në të ardhmen do kemi edhe një bashkëpunim mes tyre.