JO VETËM “DUPLEX”/ Emri i emisionit tjetër nga Turjan Hyska… (VIDEO) – AlpeGossip
JO VETËM “DUPLEX”/ Emri i emisionit tjetër nga Turjan Hyska… (VIDEO)

JO VETËM “DUPLEX”/ Emri i emisionit tjetër nga Turjan Hyska… (VIDEO)

Siç është lajmëruar më parë Turjan Hyska sezonin e ri në televizionin Klan përveç spektaklit “Duplex” do të fillojë dhe një emision të ri, i cili nuk është parë më parë në ekranet shqiptare.

Pak më parë në televizionin “Klan” është transmetuar edhe spoti i promovues i këtij programi, i cili siç duket në qendër do të ketë të gjithë familjen shqiptare. Do të jetë një emision me lojëra, ku pjesëtarët e një familje mund të konkurrojnë dhe në fund të fitojnë.

Ky program do të quhet “Familja” dhe moderatori bëri thirrje që të gjithë të interesuarit të aplikonin për të qenë pjesë e tij. “Familja” pritet që të transmetohet në ekranin e “Tv Klan” në muajin shtator.

Nje program ku fitohen dhurata, para dhe mbi te gjitha emocione… Se shpejti ne RTV KLAN

Gepostet von Turjan Hyska am Dienstag, 31. Juli 2018