E "FIKSUAR" PAS XHINSEVE/ Këto janë gjashtë modelet që "sygjeron" Armina Mevlani (FOTO) - AlpeGossip
E “FIKSUAR” PAS XHINSEVE/ Këto janë gjashtë modelet që “sygjeron” Armina Mevlani (FOTO)

E “FIKSUAR” PAS XHINSEVE/ Këto janë gjashtë modelet që “sygjeron” Armina Mevlani (FOTO)

Xhinset janë një nga veshjet më gjithëpërfshirëse dhe të përdorshme në gardërobë. Prandaj ato nuk janë asnjëherë të mjaftueshme.

Modelet për 2018 karakterizoheni më shumë nga beli i lartë dhe prerjet e tyre drejtë duke u mbajtur shumë bukur me atlete, këpucë elegante apo çizme të shkurtra ose kambale.
Armina Mevlani njihet si një nga blogeret që adhuron xhinset.

Nëse futesh në rrjetin social të Arminës ajo që bie në sy janë  modelet e xhinseve që ka në garderobën e saj.

Ne përzgjodhem disa nga modelet e xhinseve të cilat do të jenë trendi i 2018  në sezonin veror dhe pranveror.

Xhinkset Mom ( të errta)

Xhinkse Vintage me shtrat të shkutër

Xhinkse Simetrike 

Xhinkse Vintage me shtrat të lartë

Xhinkset Mom ( të zbardhura)

Xhinkset me lule


/AlpeNews.al