PAS SHERRIT TË BUJSHËM/ Shihni çfarë i bën Rina Fifit (FOTO) - AlpeGossip
PAS SHERRIT TË BUJSHËM/ Shihni çfarë i bën Rina Fifit (FOTO)

PAS SHERRIT TË BUJSHËM/ Shihni çfarë i bën Rina Fifit (FOTO)

Prej kohësh në media është përfolur shumë për sherrin mes dy këngëtareve Fifi dhe Rina. Gjithçka nisi kur Fifi e ftuar në emisionin “Mirage” tha se Rina është ende shumë  e vogël që ta quaj veten ‘Mami’.

Rina nga ana tjetër e ftuar në emisionin “Why Not” ju kundërpërgjigj këngëtares duke thënë se s’ka rëndësi mosha por rëndësi ka numri i projekteve që ka dikush për tu quajtur Mami.

Megjithatë, siç duket hatërmbetjet mes dy këngëtareve të njohura kanë mbaruar. Së fundmi, Rina nëpërmjet një postimi ka çuditur fansat teksa ka publikuar në ‘Instastory’ këngën e re të Fifit. Ajo pranë videos i ka kërkuar fansave që të dëgjojnë këngën e re të Fifit dhe madje i ka uruar asaj duke e etiketuar.