Prej kohësh larg Shqipërisë, Klajdi Musabelliu tregon për jetën e tij: Për momentin ndodhem… – AlpeGossip
Prej kohësh larg Shqipërisë, Klajdi Musabelliu tregon për jetën e tij: Për momentin ndodhem…

Prej kohësh larg Shqipërisë, Klajdi Musabelliu tregon për jetën e tij: Për momentin ndodhem…

Prej disa kohësh këngëtari Klajdi Musabelliu është larguar nga Shqipëria për të shkruar drejt Italisë. Ai ka zgjedhur ishullin e Siçilisë, një vend mjaft i vizituar nga turistët dhe puna të cilën po bën është komplet ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim.

Në një intervistë për emisionin “Kafein”, Klajdi ka treguar se për momentin është duke punuar në një resort ku përkatësisht merret me turistët.

“Per momentin ndodhem ne nje resort, merrem me turistët. I shoqëroj dhe ju tregoj ishullin. Bëj edhe PR e resortit”, shprehet Klajdi.

Këngëtari i ka munguar edhe tregut muzikor dhe kënga më e fundit e tij është publikuar verën e kaluar.