NUK I LË VEND IMAGJINATËS/ Naomi Campbell pa reçipeta në Kanë (FOTO) – AlpeGossip
NUK I LË VEND IMAGJINATËS/ Naomi Campbell pa reçipeta në Kanë (FOTO)

NUK I LË VEND IMAGJINATËS/ Naomi Campbell pa reçipeta në Kanë (FOTO)

Ajo ka qenë një nga emrat më të mëdhenj të modës për më shumë se tre dekada.

Dhe Naomi Campbell vërtetoi edhe njëherë së vazhdon të qëndrojë në krye ndërsa u shfaq në tapetin e kuq për premierën e Black Klansman gjatë Festivalit të Filmit në Kanë.

Supermodelja shkëlqente e veshur me fustan, por la pak vend për imagjinatën.

Pjesa e bustit të fustanit ishte transparent dhe 47-vjeçarja nuk mbante reçipeta.

Ikona e pasarelave dukej mahnitëse në tapetin e kuq.