“Sara më URREN”/ Lori Hoxha e DJEG në festën e beqarisë së motrës! Shfaqet duke kërcyer me bikini mbi jaht (VIDEO) – AlpeGossip
“Sara më URREN”/ Lori Hoxha e DJEG në festën e beqarisë së motrës! Shfaqet duke kërcyer me bikini mbi jaht (VIDEO)

“Sara më URREN”/ Lori Hoxha e DJEG në festën e beqarisë së motrës! Shfaqet duke kërcyer me bikini mbi jaht (VIDEO)

Lajmi se Sara Hoxha dhe Ledion Liço do i japin fund beqarisë muajin që vjen, ka pushtuar mediat e rrjete sociale. Dasma madhështore do të mbahet në Como të Italisë, por përpara saj, Sara po feston festën e beqarisë. Së bashku me Lorin dhe mikeshat e tyre, Sara ndodhet në Mikonos duke bërë plazh e duke festuar.

Ndërkohë Lori ka publikuar vetëm pak më parë një video ku shfaqet duke kërcyer me bikini këngën e famshme të Drake “In my feelings”.

“E di çfarë? Nuk më intereson fare, dua një foto me Drake sepse Instagrami im është shumë dobët, dreqin. Duhet ta bëja sfidën ‘In my feelings’. Sara më urren”, shkruan Lori.