U tallën me atësinë e vajzës së saj, Kylie Jenner reagon dhe i vë pikat mbi ‘i’ (FOTO) – AlpeGossip
U tallën me atësinë e vajzës së saj, Kylie Jenner reagon dhe i vë pikat mbi ‘i’ (FOTO)

U tallën me atësinë e vajzës së saj, Kylie Jenner reagon dhe i vë pikat mbi ‘i’ (FOTO)

Menjëherë pasi Kylie Jenner nisi të bënte publike imazhet e vogëlushes së saj, Stormi, rrjeti nisi të luajë me atësinë e saj. Qarkulluan thashetheme se babai i vërtetë i Stormit nuk ishte Travis Scott, por roja e 20 vjeçares, Tim Chung.

Edhe pse ata heshtnin, lajmet sa vinin dhe merrnin përhapje edhe më të gjerë. Chung, kur është pyetur nga gazetarët, ka thënë se me Kylien nuk kishte asgjë më shumë sesa profesionale dhe iu lut mediave ta linin të qetë. Ndërsa reagimi i fundit vjen nga vetë Kylie e cila postoi në Instagram një foto me partnerin e saj, Travis Scott gjatë paraqitjes së tyre në Met Gala. Krah fotos ajo shkruan qartë: Prindërit e Stormit’, duke mbyllur njëherë e mirë gojët e liga.