Gerta Mahmutaj tregon si e ndjeu tërmetin: Isha në krevat me partnerin dhe … – AlpeGossip
Gerta Mahmutaj tregon si e ndjeu tërmetin: Isha në krevat me partnerin dhe …

Gerta Mahmutaj tregon si e ndjeu tërmetin: Isha në krevat me partnerin dhe …

Tërmetet që prekën vendin tonë para pak ditësh kanë frikësuar shumë njerëz. Këngëtarja shqiptare, Gerta Mahmutaj ka zbuluar se i ka përjetuar lëkundjet në një mënyrë të vecantë, ku ishte me partnerin e saj.

Në një intervistë për emisionin “Një kat më lart”, ajo tregoi momentin duke thënë:

“E di që s’është mirë të fle paradite po e kam nga puna. Po flija. Ne kemi dollapin shumë afër me krevatin. Mendova se po e bënte Vani me këmbë. Më thotë i përgjumur: ça bën? I thashë jo unë, ti me këmbë. Joo, tërmettt!!’’