U BË BABA PËR HERË TË DYTË/ Dj Viki poston FOTON e parë me vogëlushen dhe zbulon emrin e saj – AlpeGossip
U BË BABA PËR HERË TË DYTË/ Dj Viki poston FOTON e parë me vogëlushen dhe zbulon emrin e saj

U BË BABA PËR HERË TË DYTË/ Dj Viki poston FOTON e parë me vogëlushen dhe zbulon emrin e saj

Në familjen e Dj Viki është shtuar një pjesëtare e re, pasi ai dhe partnerja e tij, Amanda Dako janë bërë prindër për herë të dytë të një goce.

Viki ka ndarë sot një foto shumë të bukur me të voglën, por ajo ka ardhur në jetë më 23 korrik.

Në foto ai shfaqet duke mbajtur në krahë vogëlushen e tij, të cilën kanë vendosur ta quajnë Amal.

“Vogëlushja ime e ëmbël, Amal” shkruan Viki në Instagram.

Kujtojmë se Viki dhe Amanda janë bashkë prej vitesh dhe po ashtu prindër edhe të vogëlushit Alen.