NË PRAG TË VJESHTËS/ Ja cilat janë modelet kryesore të veshjeve që duhet të keni parasysh këtë sezon – AlpeGossip
NË PRAG TË VJESHTËS/ Ja cilat janë modelet kryesore të veshjeve që duhet të keni parasysh këtë sezon

NË PRAG TË VJESHTËS/ Ja cilat janë modelet kryesore të veshjeve që duhet të keni parasysh këtë sezon

Bazuar në të gjtiha sfilatat e sjella nga stilistët e njohur ndërkombëtarë, në sezonin e ardhshëm të vjeshtës ngjyrat që do të kryesojnë janë ato neutrale si roza e lehtë, ngjyra gri apo jeshile.

‘HarperBazaar’ ka sjellë të gjitha modelet e veshjeve dhe ngjyrave që do të kryesojnë në muajt shtator, tetor dhe nëntor.

Nëse jeni në mëdyshje se si të kombinoheni në ditët e ftohta me palltot e gjata apo xhupat e mëdhenj e në të njëjtën kohë të dukeni elegante, ne ju sjellim më poshtë disa nga modelet që duhet të keni parasysh kur të bëni blerjet e radhës: