DONALDI MUNGON NË RRJETE SOCIALE/ Bora “njofton” fansat: Nuk ka qenë mirë – AlpeGossip
DONALDI MUNGON NË RRJETE SOCIALE/ Bora “njofton” fansat: Nuk ka qenë mirë

DONALDI MUNGON NË RRJETE SOCIALE/ Bora “njofton” fansat: Nuk ka qenë mirë

Donald Veshaj nuk ka publikuar në Instagram prej javësh dhe kjo ka shqetësuar jo pak ndjekësit e tij. Këta të fundit i kanë shkruar Borës për të ditur pse aktori po tregohet kaq pak aktiv në rrjete sociale.

Donaldi mungon në rrjete sociale, Bora del me video: Nuk ka qenë

Moderatorja ka postuar një video krah Donaldit ku ai tregon se nuk ka qenë në gjendje të mirë shëndetësore. Bora shton se aktori ka qenë sëmurë.

Donaldi: Donaldi s’ka qenë mirë vërtetë, por po do postoj.

Bora: Nuk ka qenë mirë vërtetë, kjo është e vërtetë, ka qenë pak sëmurë si të gjithë.

Donaldi: Po kam harruar të hedh një nga ato fotot me vigona në dorë (qesh)