“QEPË DHE BANANE”/ Era Rusi sapo provoi ushqimet më të çuditshme (VIDEO) – AlpeGossip
“QEPË DHE BANANE”/ Era Rusi sapo provoi ushqimet më të çuditshme (VIDEO)

“QEPË DHE BANANE”/ Era Rusi sapo provoi ushqimet më të çuditshme (VIDEO)

As vet këngëtarja Era Rusi nuk e dinte çfarë e priste sot gjatë programit LIVE ‘Trokit’. Moderatori Ermal Peçi dhe shef Brenton e ftuan në sfidën e kuzhinës, duke testuar disa ‘ushqime’ me sy mbyllur. Kaq mjaftoi që të shpërthenin të qeshura për shkak të provës që Era nisi të bëj me çdo ushqim.
Do ta konsumonit bananen e shtypur me qep? Me siguri jo, por pa e ditur, Era e provoi. Reagimi i saj për këtë ushqim dhe 2 të tjerat është thjesht epik ndaj mos humbisni këtë sfidë të Erës në ‘Trokit’.