E PABESUESHME! Elifi dhe Ozani arrestohen në Rinas, kapen duke… (FOTO) – AlpeGossip
E PABESUESHME! Elifi dhe Ozani arrestohen në Rinas, kapen duke… (FOTO)

E PABESUESHME! Elifi dhe Ozani arrestohen në Rinas, kapen duke… (FOTO)

Një lajm “i keq” ka qarkulluar sot në mediat shqiptare, për shikuesit e telenovelave turke. Sipas këtij lajmi Elifi dhe Ozani janë arrestuar dhe jo në Turqi por në Rinas. Do të thonim që aktorët janë arratisur për të ardhur te disa prej fansave të tyre më të mëdhenj, por jo.

Për fat të keq janë dy të rinj me emrin e aktorëve më të dashur për publikun shqiptarë, të cilët janë kapur në Rinas me dokumenta të falsifikuara angleze./AlpeNews.al/