Këngëtarja shqiptare nuk resht së ekspozuari luksin edhe pse u QA se nuk kishte lekë (FOTO) – AlpeGossip
Këngëtarja shqiptare nuk resht së ekspozuari luksin edhe pse u QA se nuk kishte lekë (FOTO)

Këngëtarja shqiptare nuk resht së ekspozuari luksin edhe pse u QA se nuk kishte lekë (FOTO)

Ka kaluar vetëm pak kohë nga deklarata e saj se në fakt nuk kishte lekë as të bëntë një operacion në sy ndaj e kishte shtyrë.

Por mesa duket këngëtarja bie pak në kontradiktë sepse postimet e saj në Instagram tregojnë sesa jetë lukzose bën ajo.

Fotot nëpër jahte apo në pushime nuk kanë të mbaruar në Instagramin e Silvës.

Madje këngëtarja e tregon luksin edhe me udhëtimet nëpër botë, dhe këtë herë është shfaqur në Milano.

Epo bie gjithmonë në kontradiktë kjo vajzë.